Killi Ayak Tuzu 1,5 Kg Expand
Killi Ayak Tuzu 1,5 Kg

Killi Ayak Tuzu 1,5 Kg

cankirituz.com

Yeni

  • Çankırı kristal tuzundan üretilmiştir.

Doğal Çankırı kaya tuzu ham maddesi kullanılarak üretilen killi ayak tuzu, içerdiği pek çok doğal mineral sayesinde güzellik ve sağlık kaynağıdır. 

Daha Fazla Detaylar

8372 Ürünler

10,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Killi Ayak Tuzu 1,5 Kg

            Ayak bakımı için etkili bir üründür. İçerisinde bulunan çok sayıda mineral sayesinde güzellik ve sağlık kaynağıdır. Doğal bir şekilde üretilen Çankırı kaya tuzu duru bir cilde kavuşmanıza yardımcıdır. Su ile birlikte karıştırılarak kullanılabilen killi ayak tuzu ile vücudunuzu dinlendirebilirsiniz. Topuk dikeni ya da bakteri içerikli ayak problemleri için killi ayak tuzunu tercih edebilirsiniz.

            Ayak kokusu problemi yaşayanlar Çankırı tuzu içeren killi ayak tuzu ile sorunu kısa sürede ortadan kaldırabilir. Mantar ya da benzer ayak problemleri için de kullanılması mümkündür. Sağlığa dost bir ürün olan kaya tuzu cilt ve ayak bakımında da oldukça etkilidir. Düzenli kullanıldığı takdirde, cilt üzerindeki başarısı tartışmasızdır. Ayrıca vücuttaki kan dolaşımını da hızlandırır. Tenin bebeksi bir yumuşaklığa ulaşmasına yardımcıdır.

            Ayak bölgelerinize killi ayak tuzu uygulaması ile peeling yapabilirsiniz. Böylece ayak bölgesinde sertleşen kısımların çok daha yumuşak ve beyaz olmaya başladığını görebilirsiniz. Stresten arınmak ya da günün yorgunluğunu üzerinizden hızlı bir şekilde atmak için de kullanabilirsiniz. Ayak bakımınızı düzenli olarak kullanacağınız bu ürünle kolayca sağlayabilirsiniz.

Yorum yaz