Tuz Sabunu

3 adet ürün var.

            Doğal kristal kaya tuzundan elde edilen tuz sabunu doğal içeriklidir. İçerisinde bol miktarda sağlık için faydalı mineral bulunur. Ciltteki gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Lenf bezi iltihaplanması gibi problemlere iyi gelebilir. Bilimsel dayanağı olmasa da, meme kanseri riskini düşürücü etkisi vardır. Doğal molekül yapısı gere...

            Doğal kristal kaya tuzundan elde edilen tuz sabunu doğal içeriklidir. İçerisinde bol miktarda sağlık için faydalı mineral bulunur. Ciltteki gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Lenf bezi iltihaplanması gibi problemlere iyi gelebilir. Bilimsel dayanağı olmasa da, meme kanseri riskini düşürücü etkisi vardır. Doğal molekül yapısı gereği bakterilerin yok olmasını sağlar. Cilt temizliği en iyi şekilde yapılabilir.

            Siyah nokta ve akne gibi problemler yaşayanlar tercih edebilir. Koku giderici özelliği vardır. Terlemeye rağmen koku oluşturan bakterileri yok ettiği için ter kokusunu önler. Cildin daha canlı görünmesine yardımcı olur. Kalıp halinde satışa sunulur. Sert ve pütürlü bir yapısı vardır. Bu nedenle suda yumuşatılarak kullanılabilir. Düzenli kullanıldığında çeşitli cilt problemlerinden kurtulmak mümkündür. Çok etkili bir anti-bakteriyeldir. Deri gözeneklerini tıkamadığı için rahatlıkla kullanılabilir.

Devamı
Daha fazla
Showing 1 - 3 of 3 items