Çankırı Sofralık Kaya Tuzu

6 adet ürün var.

Toz halde öğütülmüş Çankırı tuzu, yemeklik ya da sofralık tuz olarak tüketilebilen kristal Çankırı tuzudur. Ürünlerin fiyatları, ürün açıklamalarında verilen gramaj fiyatlarıdır. Satın alınan yada indirimli fiyatlarla sipariş edilen ürünlerimiz sağlıklı ve doğa dostu ambalajı ile ve markalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Kristal kaya kütlesi h...

Toz halde öğütülmüş Çankırı tuzu, yemeklik ya da sofralık tuz olarak tüketilebilen kristal Çankırı tuzudur. Ürünlerin fiyatları, ürün açıklamalarında verilen gramaj fiyatlarıdır. Satın alınan yada indirimli fiyatlarla sipariş edilen ürünlerimiz sağlıklı ve doğa dostu ambalajı ile ve markalı olarak gönderimi sağlanmaktadır. Kristal kaya kütlesi halinde Çankırı tuz ocağından tamamen doğal şekilde çıkarılan kristal kaya tuzu, değirmenlerde öğütülerek sofra tuzu haline getirilmiştir. Öğütme işleminin doğal olması nedeniyle tuz içeriğinde yer alan 84 mineral tuz ocağında ki doğallığını kaybetmemektedir. Ayrıca Çankırı sofra tuzu, rafine edilmemiştir ve kimyasal katkı maddesi eklenmediği için %100 doğaldır. 

Yapay olarak iyot maddesi içermeyen sofralık kristal kaya tuzu, eser miktarda kendisine özgü doğal iyot içermektedir. Katkı maddesi içermeyen ürünlerimize doğal olmayan iyot ilavesi de yapılmamıştır. Çankırı sofralık kaya tuzu, adından da anlaşılacağı üzere sofralık ya da yemeklik tuz olarak tabir edilebilir ve kullanılır.

Milyonlarca yıl öncesinden günümüze ulaşan ve 84 mineral içeren Çankırı tuzu, yapılan analiz raporlarına dayanılarak içerik itibariyle dünyanın en mükemmel tuzu olarak nitelendirilebilir.

Doğal tuz çeşitleri içerisinde yer alan Çankırı kaya tuzu, rafine edilmiş olan tuzların ve dış ortamdan çeşitli kirleticilere maruz kalarak çıkarılan tuzlardan en önemli farkı tertemiz olmasıdır.  Doğal yöntemlerle değirmenlerle öğütülerek ince toz haline getirilen Çankırı kaya tuzunu sofralarımızda kullanarak ihtiyaç duyduğumuz birçok doğal mineral ihtiyacımızı karşılamamıza katkı sağlayabiliriz. 

Devamı
Daha fazla
Showing 1 - 6 of 6 items
 • 1 Kg Çankırı Kaya Tuzu

  84 MİNERALLİ KRİSTAL SOFRA TUZU Çankırı kristal kaya tuzundan doğal olarak üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. Öğütülerek toz hale getirilmiştir. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. (250 gr x 4 Adet) olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre sofra tuzu olarak tanımlanmaktadır.

  9,00 TL
  3 Yorumlar
 • 10 Kg Toptan Çankırı Tuzu

  KAMPANYALI DOĞAL KRİSTAL TUZ TOPTAN KRİSTAL KAYA TUZU Çankırı tuzundan doğal olarak üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. Öğütülerek toz hale getirilmiştir. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. (250 gr x 40 Adet) olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre yemeklik sofra tuzu olarak tanımlanmaktadır.

  65,00 TL 90,00 TL -25,00 TL
 • Çankırı Doğal Kaya Tuz 5 Kg

  84 MİNERALLİ DOĞAL KRİSTAL TUZ TOPTAN ÇANKIRI KAYA TUZU Çankırı kaya tuzundan doğal olarak üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. Öğütülerek toz hale getirilmiştir. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. (250 gr x 20 Adet) olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre yemeklik sofra tuzu olarak tanımlanmaktadır.

  40,00 TL 45,00 TL -5,00 TL
  1 Yorumlar
 • 25 Kg Çankırı Toptan Tuz

  ÇANKIRI TUZUNDAN ÜRETİLMİŞTİR. 84 MİNERALLİ DOĞAL 25 KG TOPTAN TUZ Çankırı kristal kaya tuzdan doğal olarak üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. Öğütülerek toz hale getirilmiştir. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. (250 gr x 100 Adet) olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre yemeklik sofra tuzu olarak tanımlanmaktadır.

  150,00 TL 225,00 TL -75,00 TL
  1 Yorumlar
 • Toptan Kristal Tuz 50 Kg

  DOĞAL KRİSTAL ÇANKIRI KAYA TUZU 50 Kg 84 MİNERALLİ TUZ Çankırı doğal tuzundan üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. Öğütülerek toz hale getirilmiştir. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. Toptan kristal tuz,50 kg olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre sofralık tuz olarak tanımlanmaktadır.

  275,00 TL 450,00 TL -175,00 TL
 • Çankırı Toptan Tuz 100 Kg

  84 MİNERALLİ YEMEKLİK TUZ ÇANKIRI TUZ KAMPANYALI FİYAT Çankırı doğal kristal tuzdan üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. Öğütülerek toz hale getirilmiştir. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. Toptan kristal tuz,100 kg olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre sofralık tuz olarak tanımlanmaktadır.

  495,00 TL 900,00 TL -405,00 TL
  1 Yorumlar