Blog - whats new?

Kristal Kaya Tuzu Nereden Alınır?

"Kristal Kaya Tuzu Nereden Alınır" başlıklı blog yazısında Çankırı kaya tuzu ve doğal kristal tuz ihtiyacınızı en doğal haliyle cankirituz.com'dan temin edebileceğiniz hakkında bilgi verilmiştir.  cankirituz.com sitesinden sadece perakende değil uygun fiyatlarla toptan kaya tuzu da alabilirsiniz.
Devamı

Rafine Tuzun Zararları

"Rafine Tuzun Zararları" başlılı blog yazısında ağırlıklı olarak çevresel etmenlerden etkilenen ve sağlığımız için zararlı hale gelen tuzlardan üretilen rafine tuzun zararları hakkında bilgi verilmiştir. Yazıda rafine tuzlara karşı doğal kaya tuzu rezervi yüksek olan ülkemizde yer alan Çankırı kristal kaya tuzu gibi doğal ve temiz kristal tuzların önemli bir alternatif olduğu vurgulanmıştır. 
Devamı

Çankırı Tuzu Faydaları ve Kullanımı

"Çankırı Tuzu Faydaları ve Kullanımı" başlıklı yazıda Çankırı tuzunun faydalarına değinilerek sofralık Çankırı tuzu, sofrada öğütme tuzu, parça halde ki kristal kaya tuzu ve sole tuzun nasıl kullanılabileceğinden bahsedilmiştir. 
Devamı

Toptan Kaya Tuzu Satışının Adresi

"Toptan Kaya Tuzu Satışının Adresi" başlıklı blog yazısında Çankırı tuzu satış ve sipariş sitesi cankirituz.com sitesinden toptan doğal kaya tuzu, toptan Çankırı tuzu ve diğer toptan kristal tuz çeşitlerini alabileceğiniz hakkında bilgi verilmiştir. Alacağınız toptan tuz miktarı ne olursa olsun firmamız tarafından Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliği ölçütleri de baz alınarak talebe bağlı gramajlarda ambalajlama yapılabilmektedir. 
Devamı

Çankırı Kristal Kaya Tuzu Analiz Raporu

Bu yazımızda Çankırı kaya tuzu ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi olan "Çankırı Kristal Kaya Tuzu Analiz Raporu" konusuna değinilmektedir. 
Devamı

Çankırı Tuz İstanbul Merkezinden de Hizmet Sağlamayı Planlıyor

İstanbul odaklı gönderim sağlamayı planlayan Çankırı Tuz, kristal kaya tuzu, diğer tuz çeşitleri ve bu çeşitlerden üretilen ürünleri doğal haliyle müşterileriyle buluşturacak.
Devamı

Neden Çankırı Kaya Tuzu Kullanmalıyız?

 "Neden Çankırı Kaya Tuzu Kullanmalıyız?" başlıklı yazımızda 84 mineral içeren ve bu mineralleri gayet dengeli olarak içeren Çankırı kaya tuzu kullanmamız için yeterli olan bir çok etkene değinilmiştir. Ayrıca yazımız Prof. Dr. Hanım HALİLOVA ve yapılan analiz raporu sonuçlarıyla desteklenmiştir.a
Devamı

Çankırı Kristal Kaya Tuzu Nasıl Kullanılır?

"Çankırı Kristal Kaya Tuzu Nasıl Kullanılır?" başlıklı blog yazısında kristal tuz kullanım çeşitlerinden bahsetmeden önce alınacak tuzların sahip olması gereken özelliklerden bahsedilmiştir. Daha sonra gıda olarak kullanım, sole olarak kullanım ve kronik hastalıklar için kullanım olmak üzere 3 farklı kullanım biçiminden bahsedilmiştir. 
Devamı

Çankırı Tuzu Çeşitlerini Kaynağından Alın!

"Çankırı Tuzu Çeşitlerini Kaynağından Alın" başlıklı blog yazısında Türkiye'nin Çankırı tuzu sitesi cankirituz.com'dan online olarak sipariş vereceğiniz tüm kristal tuz çeşitleri ve ürünlerini ARACISIZ olarak KAYNAĞINDAN alınabileceği hakkında bilgi verilmiştir. Öte yandan kristal kaya tuzu ve diğer kristal tuz türleri ve ürünlerini hem perakende hem de toptan alımlarda piyasa fiyatlarının çok daha altında tedarik edilebileceği hakkında açıklama 
Devamı

Çankırı Tuz, Sofralık Kaya Tuzu Satışında Lider Olmaya Hazırlanıyor

Çankırı Tuz, Türkiye'nin ilk kurulan Çankırı kaya tuzu sitesidir. Çankırı Tuz 2014 yılının başında en çok kaya tuzu satan ilk üç firma arasında yer almayı amaçlıyor. Çankırı Tuz'dan tüm kristal tuz çeşitlerini doğal haliyle alabilirsiniz.
Devamı