Toptan Doğal Kaya Tuzu

8 adet ürün var.

Çankırı Tuz, yüksek miktarlı toptan kaya tuzu ve diğer doğal tuz satın alımlarında hatırı sayılır indirimler sağlamaktadır. Kampanyalı fiyatlarla satılan doğal kaya tuzu çeşitleri arasında başta Çankırı kristal kaya tuzu, Nevşehir tuzu, Kırşehir kristal kaya tuzu, Kars Kağızman tuzu, Yozgat tuzu, Iğdır tuzu, ve Erzurum kaya tuzu yer almaktadır. ...

Çankırı Tuz, yüksek miktarlı toptan kaya tuzu ve diğer doğal tuz satın alımlarında hatırı sayılır indirimler sağlamaktadır. Kampanyalı fiyatlarla satılan doğal kaya tuzu çeşitleri arasında başta Çankırı kristal kaya tuzu, Nevşehir tuzu, Kırşehir kristal kaya tuzu, Kars Kağızman tuzu, Yozgat tuzu, Iğdır tuzu, ve Erzurum kaya tuzu yer almaktadır. 

Çankırı tuzu, Türkiye'de en çok tüketimi yapılan doğal kaya tuzu olduğu için bu ürün grubumuzun toptan paketlerinde daha fazla çeşitlendirme sağlanmıştır.

Çankırı Tuz, kampanyalı fiyat seçenekleriyle ayrıca İstanbul'dan doğal tuz satın almak ya da sipariş oluşturmak isteyen müşterilerin tuz ihtiyacını önemli ölçüde karşılamaktadır.

Sitemizde en uygun fiyat seçenekleriyle satılan Çankırı kaya tuzu ve diğer tüm doğal kaya tuzu çeşitleri kullanımına bağlı olarak çeşitli boyutlarda öğütülmektedir. Tuz mağarasından ürünün paketlenmesine kadar ki bütün aşamalar hijyenik koşullar gözetilerek sağlanmaktadır. Çankırı Tuz sitesinde satılan bütün sofralık kaya tuzları doğal iyot içermektedir. Ayrıca yapay iyot ilavesi yapılmamıştır ve rafine edilmemiştir.

Tüm kaya tuzu çeşitlerimiz bilinen 84 mineral içermektedir.

Devamı
Daha fazla
Showing 1 - 8 of 8 items