Killi Ayak ve Banyo Tuzu

3 adet ürün var.

            Doğal şekilde üretilen killi ayak ve banyo tuzu sağlık kaynağıdır. İçeriğinde çok faydalı 84 adet mineral barındırır. Negatif enerjiyi üzerinizden atmanıza yardımcı olur. Vücudu dinlendirici ve stresten arındırıcı bir etkisi vardır. Ter ve ayak kokusundan şikayet edenler için adeta kurtarıcı gibidir. Kaya tuzunun içindeki mineraller ...

            Doğal şekilde üretilen killi ayak ve banyo tuzu sağlık kaynağıdır. İçeriğinde çok faydalı 84 adet mineral barındırır. Negatif enerjiyi üzerinizden atmanıza yardımcı olur. Vücudu dinlendirici ve stresten arındırıcı bir etkisi vardır. Ter ve ayak kokusundan şikayet edenler için adeta kurtarıcı gibidir. Kaya tuzunun içindeki mineraller cilt için son derece faydalıdır. Sertleşen ayaklarınıza doğru sürerek, ayaklarınızın yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Hafifçe ovalama yaparak, cildinize narin bir şekilde uygulayabilirsiniz.

            Tuz, kir ve tozdan kapanmış olan gözenekleri açmanıza olanak sağlar. Böylece cildiniz hem nefes alır hem de tazeliğini koruyabilir. Egzama, sedef gibi çeşitli cilt hastalıkların tedavisinde kullanılabilir. Doktorunuzun da tavsiyesini alarak belirli aralıklarda uygulama yapabilirsiniz. Cildinize güzel bir bakım sağlayabilirsiniz.

Devamı
Daha fazla
Showing 1 - 3 of 3 items