Ağız ve Diş Bakım Tuzu

1 Ürün var.

            Ağız ve diş sağlığı üzerinde olumlu etkileri vardır. Sağlığa faydalı olan ağız ve diş bakım tuzu organik içeriklidir. Ağızda bakteri oluşumunu büyük ölçüde önlemeye yardımcıdır. Doğada saf olarak bulunur ve kimyasal madde içermez. Kaya tuzunun belirli seviyede inceltilmesi sonucu elde edilir. Karanfil ve nane karışımı içeriği ile üst...

            Ağız ve diş sağlığı üzerinde olumlu etkileri vardır. Sağlığa faydalı olan ağız ve diş bakım tuzu organik içeriklidir. Ağızda bakteri oluşumunu büyük ölçüde önlemeye yardımcıdır. Doğada saf olarak bulunur ve kimyasal madde içermez. Kaya tuzunun belirli seviyede inceltilmesi sonucu elde edilir. Karanfil ve nane karışımı içeriği ile üst düzey koruma sağlar.

            Sağlıklı dişlere sahip olmak isteyenler için uygun bir seçenektir. Dişlerinizin ferahlamasında etkilidir. Bakım tuzu olarak kullanabileceğiniz tuz ile ağız sağlığınızı koruyabilirsiniz. Diş etlerinize çok fazla bastırmadan uygulama yapabilirsiniz. Diş minesi temizliği için tercih edebilirsiniz. Damak ve dil üzerinde de kullanabilirsiniz. Kimyasal süreçlere maruz kalmadığı için önemli bir bakım ürünüdür. Gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Devamı
Daha fazla
Showing 1 - 1 of 1 item