Ağız ve Diş Bakım Tuzu 1 Adet

C028ref1073

Yeni ürün

Karanfil ve Nane içerikli Ağız ve Diş Bakım Tuzu

  • Kristal kaya tuzunun olabildiğince inceltilmesi ile üretilmiştir.

Daha Fazla Detaylar

35,00 TL

684 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Ağız ve Diş Bakım Tuzu 1 Adet

            Ağız ve diş bakım tuzu yapımında doğal tuz kullanılır. Doğada saf halde yer alan tuzdan elde edildiği için sağlık açısından son derece faydalıdır. Ağızdaki bakteri oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Dişlerin korunması amacıyla kullanılır. Diş minelerini güçlendirici etkisi vardır. İçeriğinde nane ve kristal vardır.

            Yapısı itibariyle kimyasal madde içeren diş macunlarından oldukça farklıdır. İçeriğinde 80'den fazla mineral yer alan Çankırı kaya tuzu kullanılarak elde edilmiştir. Ağız bakımı için güvenle kullanılabilir.

            Bitkisel içerikli olması ve bünyesinde doğal kaya tuzu barındırması kullananlar için tercih sebebidir. Diş etleri üzerine fazla bastırmadan kullanmak gerekir. Düzenli bir şekilde kullanıldığında olumlu sonuçlar alınması muhtemeldir. İlaç yerine geçmez. Sadece bakım ürünü olarak kullanılabilir. Daha estetik gülüşlere ve daha sağlıklı dişlere sahip olmak için tercih edilebilir.

            Ağız kokusunun önlenmesinde işe yarayabilir. Üst düzey bir ağız bakımı sağlayarak sağlam dişlere sahip olmanıza katkıda bulunur. Kişilere ağız ve diş sağlığı konusunda tatmin edici düzeyde ferahlık sağlar. Gargara olarak kullanılması mümkündür. Diş temizliğinde kimyasal yerine, doğal içerikli ürünler kullanılması sağlık açısından oldukça önemlidir.

Bir Yorum Yaz

Ağız ve Diş Bakım Tuzu 1 Adet

Karanfil ve Nane içerikli Ağız ve Diş Bakım Tuzu

  • Kristal kaya tuzunun olabildiğince inceltilmesi ile üretilmiştir.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
2021-01-27

Ferah


Çankırı Tuz Lamba dört dörtlük bir firma. Alışveriş yaparken gönlünüz rahat olsun. Aldığım ağız tuzu doğal ve ağza güzel bir ferahlık veriyor.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca
-

Menu