Çankırı Tuz Logo

Konu Çankırı Kaya Tuzu ise Çözüm cankirituz.com!

Türkiye’nin tartışmasız en büyük ve en çok satış yapan doğal kristal  kaya tuzu ve tuz lamba markası Çankırı Tuz Lamba tarafından 7 yıl  kadar önce açık artırma ile satın alınan cankirituz.com, doğal kristal tuz ve doğal tuzdan üretilen ürünlerin satışının yapıldığı online satış ve sipariş sitesidir.

cankirituz.com, her ne kadar Çankırı Tuz Lamba destekli online satış ve sipariş sitesi olsa da ticari anlayışı, ekibi, konumlandığı merkezi ve mali yapısı itibariyle bağımsız bir yapıdadır. Büyük bir hayranlıkla takip ettiğimiz, bizler için örnek teşkil eden ve cankirituz.com’dan desteğini esirgemeyen Çankırı Tuz Lamba markasına teşekkürü bir borç biliriz.

cankirituz.com, Çankırı kaya tuzu, bulaşık tuzu ve diğer tuz ürünlerinin yer aldığı online satış ve sipariş sitesidir.

cankirituz.com’dan herhangi bir kimyasal müdahaleye maruz kalmadan doğal olarak elde edilen tüm doğal kristal tuz çeşitlerini bulabilirsiniz. Bu tuzlar arasında bulaşık makinesi tuzu, Çankırı kristal kaya tuzu, Nevşehir tuzu, Kırşehir tuzu, Yozgat tuzu gibi kristal kaya tuzu çeşitleri yer aldığı gibi doğal deniz tuzu, kaynak tuzu,  sıvı tuz gibi doğal mineralli tuz türlerine de yer verilecektir.