Himalaya Tuzu

5 adet ürün var.

           Bulabileceğiniz en saf tuzlardan olan himalaya tuzu sağlığa oldukça faydalıdır. Küçük molekül yapısına sahip olan tuz, hücre zarından kolayca girip çıkar. İçeriğinde potasyum, kalsiyum, magnezyum gibi mineraller yer alır. Akciğer ve solunum yollarını destekler. Kemiklerin güçlenmesine yardımcı olur. Kan dolaşımının düzenlenmesinde etk...

           Bulabileceğiniz en saf tuzlardan olan himalaya tuzu sağlığa oldukça faydalıdır. Küçük molekül yapısına sahip olan tuz, hücre zarından kolayca girip çıkar. İçeriğinde potasyum, kalsiyum, magnezyum gibi mineraller yer alır. Akciğer ve solunum yollarını destekler. Kemiklerin güçlenmesine yardımcı olur. Kan dolaşımının düzenlenmesinde etkilidir. Kas kramplarının oluşmasını engeller. Vücudun ağır metallerden arındırılmasını sağlar. Uykusuzluk sorunu yaşayanlar için uygun bir çözüm olabilir.

            Kilo vermek isteyenlerin yardımcısı olan himalaya tuzu ile yağ yakabilirsiniz. Kür uygulaması yaparak vücuttan ödem atabilirsiniz. Yaşlılık belirtilerini olabildiğince aza indirebilirsiniz. Sağlıklı bir uyku için de doğal mineralli tuzlardan faydalanabilirsiniz.

            En etkili detoks maddelerinden olması nedeniyle, vücudunuzu tuz ile arındırabilirsiniz. Toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayabilirsiniz. Bünyesinde kalsiyum barındırdığından, diş etlerinizi de sağlamlaştırabilirsiniz. İçerdiği potasyum ise, diş eti kanamalarınızı önleyebilir. Ayrıca ciltteki iltihaplanma sorunlarına karşı da güçlü bir savaşçıdır. Cildinizin sıvı dengesini korumanıza da yardımcıdır. Kuru bir cilde sahip olanlar ve sedef hastaları kullanabilir. Vücudun PH seviyesinin düzenlenmesinde rol oynar. İçerdiği mineraller sayesinde sindirim sisteminiz güçlenir.

Devamı
Daha fazla
Showing 1 - 5 of 5 items