Çankırı Sofrada Öğütme Tuzu

6 adet ürün var.

Granül Çankırı tuzu, bulgur büyüklüğünde yani taneleri toz tuza göre çok daha iri Çankırı kaya tuzudur. Ürün liste fiyatı gramajına bağlı olarak değişmektedir. Çankırı sofrada öğütme tuzu, gramına bağlı olarak sağlıklı ambalajı ile Türk Gıda Kodeksi hükümlerine uygun olarak markalı şekilde gönderilmektedir. Kristal kaya tuzu şeklinde tuz ocağınd...

Granül Çankırı tuzu, bulgur büyüklüğünde yani taneleri toz tuza göre çok daha iri Çankırı kaya tuzudur. Ürün liste fiyatı gramajına bağlı olarak değişmektedir. Çankırı sofrada öğütme tuzu, gramına bağlı olarak sağlıklı ambalajı ile Türk Gıda Kodeksi hükümlerine uygun olarak markalı şekilde gönderilmektedir. Kristal kaya tuzu şeklinde tuz ocağından kimyasal müdahale olmaksızın elle, hijyenik koşullarla çıkarılmaktadır ve satılmaktadır. Granül tuz olarak bilinen sofrada öğütme tuzu, kristal kaya tuzlarından iri taneli halde değirmende doğal şekilde öğütülerek elde edilir. Öğütme işlemi sonucu herhangi bir mineral kaybı ya da bozukluğu yaşanmamaktadır. Granül Çankırı kristal tuzu, rafine edilmemiştir ve doğal iyot takviyesi dahil kimyasal herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Sadece tuzun kendi doğal iyot maddesi yer almaktadır. Çankırı sofrada öğütme tuzu tuz ve baharat öğütücü el değirmenlerinde öğütülerek kullanılabilmektedir. 

Çankırı tuzu, farklı kullanım şekillerine mevcut ve milyonlarca yıl öncesinden günümüze gelmiş olan sofralarımızın ayrılmaz parçasıdır. Himalaya tuzunun aksine rengi beyazdır. 

Çankırı kaya tuzu, bulunduğu yer itibariyle sanayi atıkları gibi maddelerden etkilenmemektedir ve bu nedenle tertemizdir. Rafine edilmiş olan göl tuzu gibi tuzlardan bu yönüyle farklıdır. 

Çankırı kristal kaya tuzu, çeşitli element/mineralden oluşmaktadır. Doğal 84 kadar minerale sahip olan Çankırı kaya tuzu, ihtiyaç duyduğumuz birçok minerali doğal olarak almamızı sağlamaktadır.

Devamı
Daha fazla
Showing 1 - 6 of 6 items
 • 1 Kg Çankırı Sofrada Öğütme Tuzu

  84 MİNERALLİ ÖĞÜTÜLMEMİŞ TUZ ÇANKIRI SOFRADA ÖĞÜTME TUZU Çankırı kaya tuzundan doğal olarak üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. İri tanelidir ve taş değirmende öğütülmüştür. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. (250 gr x 4 Adet) olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre yemeklik sofra öğütme tuzu olarak tanımlanmaktadır.

  9,00 TL
  1 Yorumlar
 • 5 Kg Granül Kaya Tuzu

  ŞEFFAF SOFRADA ÖĞÜTME TUZU MİNERALLİ ÇANKIRI KRİSTAL TUZ Çankırı kaya tuzunun iri çekilmesiyle üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. İri tanelidir ve taş değirmende öğütülmüştür. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. (250 gr x 20 Adet) olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre yemeklik sofra öğütme tuzu olarak tanımlanmaktadır.

  40,00 TL 45,00 TL -5,00 TL
 • 10 Kg Sofrada Öğütme Tuzu

  DOĞAL MİNERALLİ KRİSTAL TUZ GRANÜL KRİSTAL ÇANKIRI KAYA TUZ Çankırı tuzundan doğal olarak üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. İri tanelidir ve taş değirmende öğütülmüştür. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. (250 gr x 40 Adet) olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre yemeklik sofra öğütme tuzu olarak tanımlanmaktadır.

  65,00 TL 90,00 TL -25,00 TL
 • 25 Kg Granül Kristal Tuz

  84 MİNERALLİ ŞEFFAF KRİSTAL TUZ GRANÜL KRİSTAL KAYA TUZU Çankırı doğal tuzundan iri taneli olarak üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. (250 gr x 100 Adet) olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre yemeklik sofra öğütme tuzu olarak tanımlanmaktadır.

  150,00 TL 225,00 TL -75,00 TL
 • 50 Kg Kristal Öğütme Tuzu

  DOĞAL GRANÜL KRİSTAL TUZ ÇANKIRI DEĞİRMEN TUZU Çankırı kaya tuzundan iri taneli olarak üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. 50 kg olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre sofra öğütme tuzu olarak tanımlanmaktadır.

  275,00 TL 450,00 TL -175,00 TL
  1 Yorumlar
 • 100 Kg Granül Kristal Tuz

  84 MİNERALLİ ŞEFFAF KAYA TUZ SOFRADA ÖĞÜTME TUZU Çankırı kristal tuzundan iri taneli olarak üretilmiştir. Rafine edilmemiştir. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. 100 kg olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre yemeklik sofra öğütme tuzu olarak tanımlanmaktadır.

  495,00 TL 900,00 TL -405,00 TL
  1 Yorumlar