Çankırı Tuzu Ahşap Kapaklı Kavanoz 

Geçtiğimiz yıllarda plastik ambalajlar içerisinde bazı gıdaların içeriğinde mikro plastiklerin olduğuna ilişkin yayınlardan dolayı sağlığına önem veren kişiler plastik ambalajlar yerine alternatif farklı ambalajlar ile gıda ürünleri alma arayışına girdi. Bu düşüncede ki müşterilerimizin beklentisine kayıtsız kalamadık. Müşterilerimize alternatif olarak ilk olarak ahşap kapaklı kavanozlar ile sunduğumuz Çankırı kristal kaya tuzu çeşitlerini daha sonra jüt kese içerisinde sunmaya başladık. 

Farklı boyutlarda ki ahşap kapaklı kavanozlar içerisinde kristal kaya tuzunun tüm çeşitlerini satın alabilirsiniz. Pudra halde ki sofralık kaya tuzu, iri taneli granül sofrada öğütme tuzu, öğütme işlemine hiçbir şekilde tabi tutulmamış parçalar halinde ki kaya tuzu ve Çankırı sole kristalini cam kavanozlar içerisinde en uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. 

Ahşap kapaklı cam kavanozların ürün başlığı ve açıklamasında yer alan doğal Çankırı tuzu ağırlığı kristal tuzun net ağırlığıdır. Farklı boyutlarda alabileceğiniz Çankırı tuzlu kavanozlar Büyük (890 cc), Orta (635 cc), Küçük (290 cc) olmak üzere üç farklı boyuttadır. 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 10 ile 26 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 10 ile 26 arasındaki öğeler

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu