Deniz Tuzu

2 adet ürün var.

           İçeriğinde cilt gençleştirici mineraller yer alır. Kalsiyum, potasyum, klor ve demir bunlardan bazılarıdır. Sedef hastalığı sonucunda oluşan pullanmalar deniz tuzu ile giderilebilir. Son zamanların en popüler ürünleri arasında yer alır. Pul pul dökülen ciltlerin yenilenmesine yardımcıdır. Granüler dokusu ile cildi yumuşatarak temizler...

           İçeriğinde cilt gençleştirici mineraller yer alır. Kalsiyum, potasyum, klor ve demir bunlardan bazılarıdır. Sedef hastalığı sonucunda oluşan pullanmalar deniz tuzu ile giderilebilir. Son zamanların en popüler ürünleri arasında yer alır. Pul pul dökülen ciltlerin yenilenmesine yardımcıdır. Granüler dokusu ile cildi yumuşatarak temizler. Deniz suyunun buharlaşması sonucunda elde edilir. Herhangi bir işlemden geçmediği için doğal olarak tercih edilir.

            Ilık su ile birlikte gargara yapıldığında ağız yaralarına iyi gelebilir. Yüksek miktarda florür içeren deniz tuzu diş sağlığı üzerinde de etkilidir. Diş eti kanamalarının giderilmesinde önemli rol oynar. Burun alerjilerini iyileştirmeye yardımcı olur. Burun ve sinüslerdeki şişliği büyük ölçüde azaltır. İçeriğinde yer alan sülfür minerali akne ve sivilcelerin iyileşmesine katkıda bulunur.

            Dozunda tüketildiği zaman kan şekerinin düzenlemesini yardımcı olabilir. Kaslarda meydana gelen ağrıları azaltır. Vücut tarafından emilimi sayesinde sindirim sistemi düzene girer. Sağlıklı bakterilerin varlığında artış görülebilir. Yararlı besin maddeleri vücutta depolanır. Odaklanma ve hafıza üzerinde olumlu etkileri vardır. Mineraller beyin fonksiyonları için oldukça yararlıdır. Küçük dozlarda doğal olarak tüketilebilir.

Devamı
Daha fazla
Showing 1 - 2 of 2 items