Çok Satanlar

Çankırı Parça Kaya Tuzu 

Çankırı parça kaya tuzu, tuz mağarasından doğal olarak çıkarılan Çankırı tuzunun öğütülmeden parça parça şeklinde ambalajlanarak satıldığı halidir. Ürün fiyatı gramajına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ortalama 80 çeşit minerale sahip olan kristal tuz, eğer öğütülmezse parça tuz olarak ifade edilebilmektedir. 

Çankırı kristal kaya tuzu, sahip olduğu minerallerle vücudumuzun mineral ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlamaktadır. Parça tuzlar, çeşitli boyutlarda öğütülerek sofra tuzu ya da sofrada öğütme tuzu olarak kullanılabilir. 

Parça halinde ki kaya tuzu, rafine edilemez ve kapalı halde yer alan tuz mağaralarından çıkarıldığı için temizdir ve sağlıklıdır. İlaveten yapay iyot maddesi içermez. Ürün içerisinde nadir de olsa bulunan iyot doğal Çankırı kaya tuzunun doğal iyotudur.

Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
  • 12,00 TL Stokta
    Doğal parça Çankırı Kristal, tuz mağarasından çıktığı haliyle satışa sunulmaktadır.Öğütme işlemine tabi tutulmamıştır; küçük kütleler halindedir. İyot ve katkı maddesi içermemektedir. (250 gr x 4 Adet) olarak satışa sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine uygun olarak ambalajlanmaktadır.
Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu