Deniz Tuzu Granül 1 Kg Expand
Deniz Tuzu Granül 1 Kg

Deniz Tuzu Granül 1 Kg

cankirituz.com

Yeni

İri taneli deniz sofrada öğütme tuzu

  • İyot ve katkı maddesi içermemektedir.
  • (250 gr x 4 Adet) olarak ambalajlanmaktadır.
  • Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre yemeklik sofra öğütme tuzu olarak tanımlanmaktadır.

Daha Fazla Detaylar

859 Ürünler

5,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Deniz Tuzu Granül 1 Kg

            Piyasadaki tuzlara göre çok daha az rafine edilen deniz tuzu, 84 çeşit mineral içeriği ile adeta şifa deposudur. Beslenme uzmanlarının ısrarla tavsiye ettiği bir tuz olarak birçok rahatsızlığa da iyi geldiği bilinmektedir. İşlem gören tuzda iyot, magnezyum ve diğer minerallerin azaldığı artık herkes tarafından biliniyor. Buna karşın deniz tuzu, zengin mineral içeriği ve doğallığı ile sağlıklı tuzlar arasında yer almaktadır.

 Tadı ve Lezzeti ile Deniz Tuzu

            Yemeklere lezzet veren deniz tuzu, içerdiği minerallerden dolayı çok daha lezzetli bir tuzdur. Hiçbir işlem görmeden ve el değmeden paketlenmesi ve tüketiciye ulaşması önemli özelliklerinden biridir. 0 doğal olan deniz tuzu rafine bir tuz değildir.

            1 kg( 2 adet 500 gram) paketlerde tüketicilere ulaştırılan granül deniz tuzu, minik el değirmenlerinde sofralarda kullanılırken her çeşit salamura ve turşu gibi kışa hazırlıklarda güvenle kullanılmaktadır.

 Granül Deniz Tuzu Şifa Dağıtıyor

            Bağışıklık sistemini güçlendirmesinden kan dolaşımını hızlandırmasına, astım krizlerini azaltmadan kemik erimesi, depresyon, spazm ve kramp oluşumunu önlemeye kadar yardımcı olduğuna ilişkin açıklamalar mevcuttur.

             Kilo vermeye de yardımcı olduğu bildirilen granül deniz tuzu, vücuda zararlı olan maddeleri yok etmede etkilidir. Şeker seviyesini dengelenmesine yardımcı olmaktadır.

Yorum yaz