Pembe Granül Himalaya Tuzu 1 Kg Expand
Pembe Granül Himalaya Tuzu 1 Kg

Pembe Granül Himalaya Tuzu 1 Kg

cankirituz.com

Yeni

Pembe Himalaya sofrada öğütme tuzu

  • İri tanelidir, tuz ve baharat değirmenlerinde öğütülerek kullanılabilir.
  • (250 gr x 4 Adet) olarak ambalajlanmaktadır.
  • Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine göre  sofra öğütme tuzu olarak adlandırılmaktadır.

Daha Fazla Detaylar

634 Ürünler

10,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Granül Pembe 1 Kg Himalaya Tuzu

            Yemeklerin olmazsa olmazı tuzun vücut için faydaları saymakla bitmiyor. Fakat rafine işlem görmüş bir tuzun ise faydadan çok zararı ile sağlık sorunlarına yol açıyor.

            Tamamen doğal bir tuz olan Himalaya tuzu, 84 çeşit mineral ve element içeriği ile beslenme uzmanlarının tavsiyesi olarak sofralarda hak ettiği yeri alıyor.

 Granül Himalaya Tuzu

            Sağlıklı bir yaşam için tuza ihtiyaç vardır. Rafine tuzlar sadece sodyum klorürden ibarettir. Oysa yemeklik Himalaya tuzu, 84 çeşit mineral ve elementten oluşan son derece kaliteli ve doğal bir tuzdur.

            İşlem görmüş tuzda akışkanlığı sağlamak ve nemi önlemek için kullanılan kimyasallar Himalaya tuzunda bulunmaz. Dünyanın en yüksek dağlarından çıkarılan Himalaya tuzu, insan vücudu için gerekli tüm minerallere sahiptir.

 Yemeklik ve Granül Himalaya Tuzunun Faydaları

            Hücrelerin canlı kalmasını sağlayarak erken yaşlanmayı da engelleyen yemeklik Himalaya tuzu, vücudun PH dengesini koruyor. Damar sertliğini engelleyerek kan dolaşımına katkıda bulunurken, kalp, kas ve kemik sistemi için önemli fonksiyonlar içeriyor.

            Alerjiye, yorgunluğa, migrene, baş ağrısına, uykusuzluğa, depresyona iyi gelirken, kanserli hücre oluşumunu da engelliyor. Böbrek ve diyabet hastaları için önemli olan Himalaya tuzu, vücuttaki toksinleri atarak vücudun temizlenmesini sağlıyor.

Yorum yaz