İndirimli Fiyat! 10 Kg Ayak ve Masaj Tuzu Expand
10 Kg Ayak ve Masaj Tuzu

10 Kg Ayak ve Masaj Tuzu

cankirituz.com

Yeni

Günün stresini ve yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacak olan ayak ve masaj tuzu, banyo tuzu olarak da kullanılabilir. Bu sayede evinizde küçük bir kaplıca oluşturmuş olabilirsiniz. 

Daha Fazla Detaylar

7654 Ürünler

50,00 TL

Vergi Dahil

65,00 TL Vergi Dahil

-15,00 TL

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

10 Kg Ayak ve Masaj Tuzu

            Yoğun minerale sahip olan killi kristal kaya tuzu cilt ve güzellik kaynağıdır. Günün bütün yorgunluğunu ayak ve masaj tuzu ile atabilmeniz mümkündür. 10 kilogramlık paket halinde satışa sunulan tuz, üzerinizden negatif enerjiyi atmanıza da yardımcı olur. Gözenekleri açan kristal tuz ile temiz ve bakımlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Stresten arınmak için kendinize tuz masajı yapabilirsiniz.

            Topuk dikeni ya da bakteriyel problemler yaşayanlar için ideal bir üründür. Ayrıca mantar ve çeşitli ayak rahatsızlıklarının iyileşmesinde de etkilidir. Nemlendirmiş olduğunuz dirsek, ayak ya da diz kapağı gibi bölgelerinize tuz ile hafifçe peeling yapabilirsiniz. Böylece cildinizi ölü hücrelerden arındırabilirsiniz.

            Hücre yenilemesinde de etkili olan ürün, çoğunlukla cilt temizliği ve bakımı için kullanılır. Ter kokusunu önlemeye yardımcıdır.

            Doğal olarak elde edilen ve Çankırı kaya tuzundan üretilen ürün düzenli kullanıldığında oldukça faydalıdır. Ayak ve masaj tuzunu kullanarak ayak bakımınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Selülit bölgelerine uygulayarak cildinizin sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz.

            Dairesel hareketlerle yapacağınız masaj, vücudunuzun dinlenmesinde son derece etkilidir. Canlı ve güzel görünen cilt için ayak ve masaj tuzunu kullanmanızda fayda vardır.

Yorum yaz