Kristal Tuz Sabunu 250 Gr Expand
Kristal Tuz Sabunu 250 Gr

Kristal Tuz Sabunu 250 Gr

cankirituz.com

Yeni

Doğal Mineralli Kristal Tuz Sabunu 250-300 Gr

  • 84 doğal mineral içeren kristal kaya tuzu sabunu, kaygandır ve kullanımı oldukça kolaydır.
  • Genel olarak cilt problemleri için sipariş verilmektedir.

Daha Fazla Detaylar

904 Ürünler

10,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Kristal Tuz Sabunu 250 Gr

            Çankırı'daki tuz madenlerinden çıkarılan doğal tuz kullanılarak üretilir. Havayla temas etmediği için saflığını korur. Paketlenme sırasında sabunun doğal yapısı özenle korunur. Silindir gibi şekillerde yapılan kristal tuz sabunu cilt için önemli bir besin kaynağıdır. İçeriğinde 84 mineralli doğal kaya tuzu barındırır. Sivilce ve akne ile mücadelede etkilidir. Cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcıdır.

            Suyla temas ettiği ilk andan itibaren çözülmeye başlar. Cilt üzerine kolay bir şekilde uygulanabilir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal madde yer almayan sabun Çankırı kaya tuzu kullanılarak elde edilir. Doğal nem uygulaması yapar. Bu nedenle kuru ciltler için de oldukça faydalıdır. Yağlı ciltlerde fazla yağ oluşumuna engel olabilir. Ayrıca saç derisindeki dökülme ve kepeklenme gibi problemlere de iyi gelebilir.

            Cilt üzerinde meydana gelen renk eşitsizliğini ortadan kaldırır. Dekoratif açıdan da şık bir görüntüye sahiptir. Görüntüsünden ziyade, daha çok faydalarıyla ön plana çıkar. Saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur ve ihtiyacı olan nemi sağlar. Kullanımında herhangi bir kısıtlama yer almaz. Genelde cilt temizliğinde ve banyolarda tercih edilir.

Derece 
2019-04-17

Teşekkürler

5 Adet istemiştim. Ertesi gün sorunsuz geldi.
Hediye için de Teşekkür ederim.

Yorum Yaz !

Yorum yaz