Klasik Tuz Sabunu 300 Gr Expand
Klasik Tuz Sabunu 300 Gr

Klasik Tuz Sabunu 300 Gr

cankirituz.com

Yeni

Doğal Kaya Tuzu Sabunu 300 Gr

  • Doğal mineraller içeren klasik kaya tuzu sabunu, Çankırı kristal kaya tuzundan üretilmiştir.
  • Genel olarak cilt problemleri için satın alınmaktadır.

Daha Fazla Detaylar

340 Ürünler

6,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Klasik Tuz Sabunu 300 Gr

            Kare ya da dikdörtgen şeklinde kesilen bir doğal tuz sabunu çeşididir. İçerisinde çok sayıda mineral yer alır. Yapımında tuz mağarasından çıkarılan doğal kaya tuzu kullanılır. Cilt için oldukça faydalıdır.

            Özellikle sivilce ve akne ile mücadele edenler tarafından tercih edilir. Cilt temizliğinin yapılmasında da kullanılabilir. El ile temas ettiği zaman parmağın hareket etmesiyle el kasları güçlenebilir. Sabun, avuç içinde meydana gelen terlemeye de engel olur.

            Egzama, kepek, mantar ve sedef gibi hastalıklarla mücadele edenlerin yardımcısıdır. Bünyesinde herhangi bir katkı maddesi barındırmayan Çankırı kaya tuzu kullanılarak elde edilir. Bu nedenle sağlığa uygundur. Fazla bastırılmadan masaj yapılarak kullanılmasında fayda vardır.

            Özellikle saç ve cilt oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bu hassas yapıların korunabilmesi adına dikkatli kullanılmalıdır. Kış mevsiminde elde meydana gelen çatlak oluşumunu önleyebilir.

            Yağlı cilde sahip olanlar gibi kuru cilt tipine sahip olanlar da rahatlıkla kullanabilir. Temiz içeriğe sahip olması bakımından kansere karşı da önleyicidir. İçeriğindeki mineraller cilt sağlığını korumada önemli ölçüde etkilidir. Suda çözülerek kolay bir şekilde kullanılabilir.

Yorum yaz