Himalaya Tuz Sabun 300 Gr Expand
Himalaya Tuz Sabun 300 Gr

Himalaya Tuz Sabun 300 Gr

cankirituz.com

Yeni

Doğal Himalaya Tuzu Sabunu 300 Gr

  • Doğal mineraller içeren klasik kaya tuzu sabunu, Himalaya tuzundan üretilmiştir.
  • Genel olarak cilt problemleri için alınmaktadır.

Daha Fazla Detaylar

940 Ürünler

6,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

 Himalaya Tuz Sabun 300 Gr

            Himalaya kristal tuzundan elde edilir. Bol mineralli doğal himalaya tuz içeren yapısıyla cilt sağlığını korumada oldukça etkilidir. Magnezyum, bakır, çinko ve potasyum gibi minerallerin yer aldığı doğal himalaya tuzu sabunu sivilceden kurtulmak isteyenlere yardımcı olur.

            Derinlemesine cilt temizliği yapılmasına olanak tanır. 300 gramdan oluşan kalıp sabun pembe bir renge sahiptir. Kokusuz olduğu için kişileri rahatsız etmez. Başka sabun türlerinden en önemli farkı ise suyla temas edince köpürme görülmemesidir.

            El sağlığını korumaya yardımcı Himalaya tuzu içerikli sabun cildin nem dengesini korur. İyileştirici ve güzelleştirici etkileri bulunur. Cildin dezenfekte edilmesinde kullanılır. Koltuk altına uygulandığında ter kokularını önlediği görülebilir. Fazla cilt yağlarından kurtulmak isteyenler himalaya tuz sabununu tercih edebilir.

             Cilt üzerinde olduğu gibi saç üzerinde de olumlu etkileri vardır. Saçı besleyerek parlaklık kazandırır. Bacaklarda düzenli kullanımda selülitin azalmasına katkıda bulunur. Bakterileri yok etme özelliğine sahiptir. Cilt temizliğini doğal içerikli sabunla yapmanız sağlığınız açısından son derece faydalıdır. Hücrelerinizi beslemek ve yumuşak bir cilde sahip olmak için himalaya tuz sabununu tercih edebilirsiniz.

Yorum yaz