50 Kg Kar ve Yol Tuzu Expand
50 Kg Kar ve Yol Tuzu

50 Kg Kar ve Yol Tuzu

cankirituz.com

Yeni

  • Yağış Haberinden Önce Kar ve Yol Tuzu Önceden Sipariş Verilmelidir.
  • Yapısının katı olmasından dolayı yollardan akıp gitmez.

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta yok

90,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

50 Kg Kar ve Yol Tuzu

            Özel ekipmanlar sayesinde doğal tuz inceltilebilir. Kırılan ham tuz, don ve kar yağışında yollara kolaylıkla serpilir. Buzlanmayı önleyebilmek amacıyla kullanılır. İçeriğinde 80'in üzerinde mineral barındıran doğal kaya tuzu vardır.

            Katı yapısı sayesinde yollardan akıp gitmez. Aksine uzun süre yolu korur. 50 kilogram olduğundan çuval halinde sevk edilir. Konutların otoparklarında, fabrikaların garajlarında, iş yeri ve plazalarda ya da alışveriş merkezlerinin önlerinde yoğunlukla tercih edilir.

            Kışın olumsuz hava koşulları nedeniyle yolların tıkanmaması ve kazaların olmaması için tuza ihtiyaç vardır. Doğal Çankırı kaya tuzu içeren yol tuzu, yolların buzlanmasına engel olur. Meteoroloji sayesinde kar yağışını önceden kestirebilmek mümkündür. Bu nedenle yağış henüz başlamadan yolların tuzlanması çok daha avantajlıdır.

            Kar yağışı haberi önceden alındığında işletmeler kar ve yol tuzu siparişini önceden vermelidir. Yağışın başlamasını beklemeden tedarik edilen tuz, hiç vakit kaybetmeden yollara dökülür. Bu şekilde yağışın olumsuz etkilerinden korunmak mümkündür.

             Don ve buzlanma sonucunda arabaların yolda kalması ya da yola çıkamaması olasıdır. Buna yönelik ise yollar kar ve yol tuzu ürünleri ile araçlar için daha iyi duruma getirilebilir.

Yorum yaz

50 Kg Kar ve Yol Tuzu

50 Kg Kar ve Yol Tuzu