Kristal Kaya Tuzu Yastığı Expand
Kristal Kaya Tuzu Yastığı

Kristal Kaya Tuzu Yastığı

cankirituz.com

Yeni

Tuz Terapi Yastığı

Pamuk kumaş içerine kristal nitelikte ve granül halde kristal kaya tuzu koyularak üretilmektedir.

Daha Fazla Detaylar

979 Ürünler

25,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Kristal Kaya Tuzu Yastığı

            Özelikle bel ya da boyun fıtığı gibi problemler yaşayanlar için özel olarak tasarlanır. İçerisinde doğal tuz barındırır. Özellikle ağrıyan bölgelere temas ettiği zaman oldukça etkili olabilir. İri taneli doğal kaya tuzu kullanılarak elde edilir.

             Kullanımı oldukça pratiktir. Tuzun 10 dakika boyunca fırında ısıtılması sonucunda yastığa yeniden konulması ile kullanıma hazırdır. Genel olarak ağrıları dindirmek için tercih edilir.

            Yüksek kaliteli kumaştan üretilen yastığın içinde katkısız Çankırı kaya tuzu yer alır. Mineral bakımından zengin olan bu tuz ısıtılıp yastığa konulduktan sonra ağrılara etki etmeye başlar. İncilme, burkulma, eklem ve kas ağrıları üzerinde olumlu etki yapar. Fizik tedavi gerektiren rahatsızlıkların tedavisine de büyük ölçüde katkıda bulunabilir.

            Dört mevsim boyunca kullanıma uygundur. Sıcak müdahalelerde ısıtılarak kullanılan tuz, soğuk uygulamalarda derin dondurucuda soğutulur. Ağrıyan bölgelerin yanı sıra soğuk algınlık problemlerinde de etkilidir.

            Vücudun tüm bölgelerine tuz yastığı ile uygulama yapabilmeniz mümkündür. Kaliteli malzemeler kullanılarak elde edilen ürün uzun ömürlüdür. Böbrek ağrıları, adet ağrıları, kulak ağrıları ve kramplar için iyileştirici yönde etki sağlar.

Yorum yaz