Beyaz Tuz ve Baharat Değirmeni Expand
Beyaz Tuz ve Baharat Değirmeni

Beyaz Tuz ve Baharat Değirmeni

cankirituz.com

Yeni

  • Ürün içerisine hediye iri kristal tuz ilave edilmektedir.

İri nitelikte ki granül kristal tuz çeşitlerini ve diğer baharat çeşitlerini öğütebileceğiniz beyaz tuz ve baharat değirmeni ayrıca diğer baharatları da inceltmenizi sağlayabilecektir. Ürünün öğütücü mekanizması seramik, övdesi ise camdır. 

Daha Fazla Detaylar

369 Ürünler

15,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Beyaz Tuz Ve Baharat Değirmeni

            İstediğiniz kadar tuz ve baharat öğütmenize yardımcı olur. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan Çankırı kaya tuzu değirmen içerisinde kolayca öğütülür. Böylece yemeklerinize dilediğiniz kadar doğal tuz ekleyebilirsiniz. Dönen mekanizması ve beyaz şık tasarımıyla kullanıcıların beğenisini toplayan değirmen, oldukça kullanışlıdır. İçerisinde Çankırı tuzu gibi baharat da öğütebilmeniz mümkündür. Doğal olarak aldığınız baharatları taze taze yemeklerinize serpebilirsiniz.

            Çeşitli sağlık sorunlarına iyi geldiği bilinen kaya tuzu herhangi bir kimyasal madde içermez. Rafine edilmediği için en sağlıklı şekilde öğütülerek sofralara sunulabilir. Aktardan aldığınız iri taneli karabiber ya da tuzu değirmende inceltebilirsiniz. Böylece yemeklerinize kolayca ilave edebilirsiniz. Salatanın üzerinde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mineral kaybı yaşamadan tuzunuzu en doğal haliyle öğüterek tüketebilirsiniz.

            İçerisinde yer alan keskin bıçak sayesinde iri taneli tuzlar kısa sürede inceltilebilir. İstenilen ölçüde yemeğin içine ya da salataların üzerine serpilebilir. Herhangi bir fabrikasyon işleminden geçmediği için daha lezzetli ve sağlıklı bir şekilde tüketilebilir. Masada çok fazla yer kaplamaz. Şık tasarımıyla göz kamaştırır. Taze öğütülmüş baharatlar ile lezzetli yemekler yapmanıza yardımcı olur.

Derece 
2019-03-18

Memnun Kaldım

Değirmenden memnun kaldım. Adi değirmenlerden değil. Bana kalırsa her evde olmalı. Kolay öğütüyor ve sağlam bir ürüne benziyor.

  • 1 kişiden 1 kişi bu değerlendirmeyi yararlı buldu.

Yorum Yaz !

Yorum yaz