Satış! Seramik Bıçaklı Değirmen Lüks Expand
Seramik Bıçaklı Değirmen Lüks

Seramik Bıçaklı Değirmen Lüks

cankirituz.com

Yeni

  • Ürün içerisine hediye sofrada öğütme tuzu ilave edilmektedir.

Granül kaya tuzunu ince hale getirmenizi sağlayacak olan lüks seramik bıçaklı değirmenin, gövdesi camdır. Çeşitli baharatları da öğütme olanağı sağlayan ürün ortalama 19 cm'dir.

Daha Fazla Detaylar

728 Ürünler

25,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Seramik Bıçaklı Değirmen Lüks

            Hiçbir katkı maddesi içermeyen doğal tuz yapısını bozmayacak nitelikte üretilir. Seramik bıçaklara sahip olan değirmen, incelik ve kalınlık ayarına sahiptir. Tuzu inceltme işlemi yapılırken mineral kaybı söz konusu değildir.

             Değirmende öğütülerek kolay bir şekilde sofralara ulaştırılan doğal kaya tuzu rutubet gibi problemlerle karşı karşıya kalmaz. Sağlıklı ve pratik bir şekilde kullanılabilir.

            Bıçağı seramik, haznesi cam olan değirmen ile Çankırı kaya tuzu sofralarda rahatlıkla öğütülebilir. Değirmende bir adet koruyucu kapak yer alır. Paslanma yapmaz. Değirmendeki koruyucu kapak, tuzun en iyi şekilde korunmasını sağlar.

            Tuzun büyüklüğünü ya da küçüklüğünü değirmendeki vidayı sıkarak ya da gevşeterek ayarlayabilmeniz mümkündür. Seramik bıçaklı değirmen, en çok kullanılan mutfak gereçleri arasında yer alır. Bıçağı metal olmadığı için tuz ile herhangi bir temas yoktur. Dolayısıyla doğal yapı korunmuş olur.

            Sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin favori ürünlerindendir. Tuzu en sağlıklı şekilde öğütmek için kullanılır. Restoran ya da evlerde değirmen kullanımı son derece yaygındır.

            İçerisindeki tuz bittiğinde, yeniden dolum yapabilirsiniz. Kolay kullanım avantajıyla sofralarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Derece 
2019-03-18

tuz değirmeni

Hacmi büyük ve oldukça şık.

Derece 
2019-03-17

Öğütücü Değirmen

Ürünü küçük sanmıştım fakat sandığımdan büyük geldi. Ayrıca değirmenin içerisine tuzda koymuşlar. İnce düşünceniz için teşekkür ederim.

  • 1 kişiden 1 kişi bu değerlendirmeyi yararlı buldu.
Derece 
2019-01-22

sayın yetkili

kargo dahil mi acaba

Yorum Yaz !

Yorum yaz