İndirimli Fiyat! Bulaşık Makinesi Tuzu 5 Kg Expand
Bulaşık Makinesi Tuzu 5 Kg

Bulaşık Makinesi Tuzu 5 Kg

cankirituz.com

Yeni

Bulaşık Makinesi Tuzu 5 Kg

  • İri taneli granül olarak üretilmiştir.
  • Organiktir; katkı maddesi içermez.
  • Türkiye'nin ilk yerli ve doğal kristal kaya tuzundan üretilen bulaşık makinesi tuzudur.
  • Makinenizi kirece karşı korumada etkilidir.

Daha Fazla Detaylar

439 Ürünler

15,00 TL

Vergi Dahil

25,00 TL Vergi Dahil

-10,00 TL

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Bulaşık Makinesi Tuzu 5 Kg

            Sert şebeke suyunun yumuşamasına yardımcı olur. Bulaşıklar üzerinde çizik oluşumunu engeller. Çankırı kaya tuzundan elde edilen bulaşık makinesi tuzu tamamen doğal içeriklidir. İçeriğinde hiçbir zararlı kimyasal madde yer almaz. Bulaşıklar üzerinde kalıntı oluşumuna izin vermeden, derinlemesine bir temizlik sağlar. Ayrıca bulaşık makinesi deterjanının çok daha etkili kullanılmasına da yardımcı olur.

            Makine ve bulaşıkların daha temiz olmalarını sağlar. Tamamen doğal olması sebebiyle tercih sebebidir. Hem sağlığa dost hem de kullanışlı bir üründür. İri taneli tuz taneciklerinden oluşan bulaşık tuzu makinelerin tıkanmayacağı formda üretilmiştir. Tüm bulaşık makinelerinde kullanıma uygundur. Güçlü ve doğal içeriğiyle bulaşık makineleri için alternatif bir üründür. Makinede kireç oluşumunun önlenmesine de yardımcıdır.

            Makinede kalıntı oluşumuna engel olması bakımından, makine performansını olumlu yönde etkileyebilir. Kireç moleküllerini tutan filtrenin temiz kalmasını sağlar. Dağılma süreci yavaş; ama oldukça etkilidir. Bulaşıkların daha temiz olmasını sağlar. Makine tuzu, deterjanın işlevini yerine getirmede etkili bir üründür. Kullanıldığında makine için oldukça yararlıdır. Deterjanın etkinliğini yüksek düzeylere çıkartarak bulaşıkların temiz bir görünüme kavuşmasına katkıda bulunur.

Yorum yaz