Bulaşık Makinesi Tuzu 1 KG Expand
Bulaşık Makinesi Tuzu 1 KG

Bulaşık Makinesi Tuzu 1 KG

cankirituz.com

Yeni

Bulaşık Makinesi Tuzu 1 Kg

  • Doğal kristal kaya tuzundan üretilmiştir.
  • Kristal tuzdan iri taneli olarak üretilmiştir.
  • Türkiye'nin ilk yerli ve doğal kristal kaya tuzundan üretilen bulaşık makinesi tuzudur.
  • Makinenizi kirece karşı korumada etkilidir.

Daha Fazla Detaylar

438 Ürünler

5,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Bulaşık Makinesi Tuzu 1 Kg

            Ürün, Çankırı kaya tuzundan elde edilir. İri taneli halde üretilen bulaşık makinesi tuzu tamamen doğal içeriklidir. Makinedeki kireç ve diğer kalıntıları önlemeye yardımcıdır. Makineden çok daha iyi bir şekilde performans elde etmenizi sağlar. Dağılma süreci olabildiğince yavaş ve etkilidir. Bütün bulaşık makinelerinde kullanılabilir. Sert suyun yumuşamasını sağlayan bulaşık tuzu bulaşıkların çizilmesini önler. Deterjan etkisi ön planda olduğundan, bulaşıklar istediğiniz gibi temiz olur. Makine için de bulaşıklar için de son derece faydalıdır. İçerisinde herhangi bir kimyasal unsur barındırmaz. Tamamen doğal olduğu için kullanıcı ve makine dostudur. Kalıntı, leke ve benek oluşumunu önlemeye yardımcıdır.

            Kireç molekülleri zamanla makineye zarar verir. Bu doğal içerikli makine tuzuyla kireç moleküllerini tutan filtrenin temiz kalması sağlanabilir. Böylece beyaz eşyanızı çok daha uzun süre kullanabilirsiniz. Makinelerin en büyük sorunu olan kireçlenmeye karşı ciddi bir koruma sağlayabilirsiniz. İçeriğinde doğal sodyum klorür yer alan kristal kaya tuzundan üretilen makine tuzu, makine performansını gözle görülür bir şekilde arttırır. Bardaklarda buğulu görüntü oluşturmaz. Doğal yapısıyla kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Bulaşık makinesi tuzunu en uygun fiyatlarda Çankırı Tuz’dan satın alabilirsiniz ya da online olarak sipariş edebilirsiniz.

Yorum yaz