Mineralli Cilt Kili 500 Gr Expand
Mineralli Cilt Kili 500 Gr

Mineralli Cilt Kili 500 Gr

cankirituz.com

Yeni

Kristal kaya tuzu mağarasından çıkarılan cilt kili, cilt sağlığı için gerekli olan pek çok minerali içerisinde barındırır.

Daha Fazla Detaylar

748 Ürünler

15,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Mineralli Cilt Kili 500 Gr

            Doğal içerikli kil, cildin pürüzsüz olmasına yardımcıdır. Tıpkı Çankırı kaya tuzu mağarasından çıkarılan ürün yararlı minerallerden oluşur. Cildi temizlemek ve yumuşatmak için kullanılabilir. Cildi yatıştırıcı etkisi bulunan cilt kili gözenekleri derinlemesine temizlerken; mineralli cilt kili de gözenekleri açmaya yardımcıdır. Cilde doğal bir parlaklık verir. Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Ciltteki fazla yağın alınmasında etkilidir. Rahat bir uygulamaya sahip olan cilt kili, evde rahatlıkla kullanılabilir.

            Cilt sağlığına önem verenlerin tercihi olan mineralli cilt kili, sivilce ve aknelere karşı iyi gelebilir. Aynı şekilde cilt kili de yoğun mineral içerdiğinden, cildin korunmasına yardımcıdır. Sivilcelerin yanı sıra siyah nokta oluşumunun azalmasını da sağlar. Gün boyu toz ve kirden tıkanan gözeneklerin en sağlıklı şekilde açılması gereklidir. Kil sayesinde kapanan gözenekler kolay bir şekilde açılabilir. Doğal yapısı, yaşlanmanın getirdiği olumsuz etkileri en az seviyeye indirir. Düzenli kullanımda cildiniz üzerindeki olumlu etkilerini fark etmeniz mümkündür. Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olan ürün, kan dolaşımını arttırabilir. Kili cildinizin üzerine ince bir tabaka halinde sürerek, kolay bir şekilde uygulama yapabilirsiniz.

Yorum yaz