Çankırı Tuz Lamba Doğal 8-9 Kg Expand
Çankırı Tuz Lamba Doğal 8-9 Kg
  • Çankırı Tuz Lamba Doğal 8-9 Kg
  • Çankırı Tuz Lamba Doğal 8-9 Kg

Çankırı Tuz Lamba Doğal 8-9 Kg

cankirituz.com

Yeni

  • Çankırı kaya tuzundan üretilmiştir.
  • 8-9 kg ağırlığında doğal Çankırı tuz lamba, 35 metre kare büyüklüğünde ki alanlara kadar idealdir. 
  • Paket içeriğinde, ürün + 1 adet ampul + 1 adet enerji kablosu ve duy yer almaktadır.

Daha Fazla Detaylar

858 Ürünler

80,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Çankırı Tuz Lamba Doğal 8-9 Kg

            Üründe 8-9 kilogram ağırlığında kristal kaya tuzu yer alır. Tuz lambaları arasında bulunan ağırlığı en yüksek ürünlerdendir. 35 metrekare alana kadar idealdir. Görünümü bulunduğu ortama oldukça hoş bir hava katar. Gece lambası olarak tercih edilebilir. İçindeki kristal tuz KOAH, astım, alerji ve bronşit gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir. Elektronik cihazların negatif etkilerini azaltabilir.

            Mineral açısından zengin olan çankırı kaya tuzu su moleküllerini kendine çekme özelliğine sahiptir. Güçlü derecede nem çekebilir. Lambanın ısınmasıyla birlikte havadaki nem azalır. Hava kirliliğini azaltmada rol oynar. Sağlık açısından zararlı olan bakterileri kendisine çeker. Enerji kablosunun prize takılmasıyla kullanılabilir. Lambanın üzerinde açma kapama bölümü de vardır. Bu sayede pratik bir şekilde çalıştırılabilir ya da kapatılabilir.

            Radyasyon yayan cihazların olumsuz etkilerini en az seviyeye indirmek için tercih edilebilir. Uyku apnesi ve horlama rahatsızlıklarının tedavisine yardımcıdır. Vücut sağlığı açısından son derece faydalıdır. İnsan bedeni ile aynı frekansı yayma özelliğine sahiptir. Bedeni olması gereken frekansa getirebilir. Günün stresinden ve olumsuz düşüncelerden uzaklaştırabilir. Bulunduğu yere etki eder.

Derece 
2019-03-18

Gece Lambası

Ürün resimdekinden biraz farklı geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda görseldeki lambalarla gelen lambaların birebir olmayacağını söyledi. Çünkü kaya tuzları aynı şekillerde çıkmadığından biçimsel farklılıkların olması normalmiş. İkna oldum. Rahatlatıcı bir hava veriyor. Abartıldığı kadar faydasını göremesemde gece lambası olarak da kullanılabilir.

Yorum Yaz !

Yorum yaz