Banyo ve Arınma Tuzu 1,5 Kg Expand
Banyo ve Arınma Tuzu 1,5 Kg

Banyo ve Arınma Tuzu 1,5 Kg

cankirituz.com

Yeni

  • Çankırı kristal kaya tuzundan üretilmiştir.

Günün yorgunluğunu atmak isteyenlerin tercihi olan ve Çankırı kaya tuzundan üretilen banyo ve arınma tuzu, üzerinizde ki negatif enerjinin atılmasına yardımcı olacaktır.

Daha Fazla Detaylar

449 Ürünler

10,00 TL

Vergi Dahil

8042a16ec37f45d1ac527c35275ff4c3.jpg
  • Alışveriş Güvence Sistemi
  • Kapıda Ödeme Seçeneği
  • Kolay İade
  • Güvenli Alışveriş
100,00 TL ve üzeri kargo bizden

Banyo Ve Arınma Tuzu 1,5 Kg

            İnsan sağlığı için gerekli olan pek çok minerali içerisinde barındırır. Doğal bir şekilde üretilen Çankırı kaya tuzu cilt için son derece faydalıdır. Günün yorgunluğunu atmak isteyenlerin en önemli yardımcısıdır. Hayatın stresinden arınmak için kullanılabilecek en etkili çözümlerden bir tanesidir. Üzerinizdeki negatif enerjileri Çankırı tuzu ile atabilmeniz mümkündür.

            Banyo keyfinizi arttırmaya yardımcı bir üründür. Sporcular ya da yoğun iş temposunda çalışanlar için son derece idealdir. İnsan vücudu üzerinde büyük ölçüde rahatlama etkisi oluşturur. Herhangi bir katkı maddesi içermeyen kaya tuzu ile kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Ciltteki gözenekleri açmaya da yardımcı bir ürün olan banyo ve arınma tuzu, strese maruz kalanlar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.

            Banyo sırasında cilde temas eden tuz sayesinde, cilt gerginliği kolaylıkla giderilebilir. Düzenli kullanımda cildi büyük ölçüde rahatlatabilir. Kan dolaşımını hızlandırır. Ayak ve ter kokusunu önlemeye yardımcıdır. İçeriğindeki mineraller, cilde parlaklık kazandırır. Kapalı olan gözeneklerin açılmasında etkilidir. Banyo yaparken ya da durulanırken kullanılabilir. Vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar. Cildi ferahlatması bakımından banyo sırasında kullanıma uygundur.

Yorum yaz