Çankırı Tuz, Sofralık Kaya Tuzu Satışında Lider Olmaya Hazırlanıyor

Türkiye’nin ilk kurulan Çankırı kaya tuzu satış sitesi Çankırı Tuz, sofralık kaya tuzu satışında lider olmaya hazırlanıyor. Çankırı Tuz, Türkiye’nin kristal kaya tuzu ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılamaya hazırlanıyor.

Çankırı Tuz, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek sadece kendi ürünlerini değil sektörde yer alan seçkin markaların ürünlerini de müşterilerine sunuyor. Müşterilerimiz dilediği doğal kristal tuz çeşidini ve dilediği markanın ürününü uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilecek. Müşterilerimiz bütün tuz çeşitlerini rafine edilmemiş haliyle yani tuz ocaklarında ki doğallığıyla satın alabilecek.

Çankırı tuzu dışında Nevşehir tuzu, Kırşehir tuzu, Yozgat tuzu, Erzurum tuzu, Iğdır tuzu, Kars tuzu gibi tuz çeşitlerine de yer verecek olan Çankırı Tuz, satmış olduğu bütün tuz çeşitlerini en doğal şekilde( tuz mağarasında ki haliyle) müşterilerine ulaştıracak. Böylece ihtiyaç duyduğunuz ve satın almak istediğin kristal kaya tuzu çeşitlerini kilometrelerce uzaktan almak yerine sitemizden kolayca sipariş ederek alabileceksiniz.

Çankırı Tuz sadece sofralık kaya tuzu değil bulaşık makinesi tuzu gibi tuz ürünleri ve diğer tuz çeşitlerinin satışını yapacak. Doğal kristal tuzdan herhangi bir fabrikasyon işleminden geçmeden üretilen bulaşık makinesi tuzu, sert suyun yumuşamasını sağlayarak makinenizin performansının yükselmesine yardımcı olacak. Ayrıca gıdalarımızla temas eden bulaşıklarımızın yer aldığı bulaşık makinesine sağlığımıza zarar vermeyecek olan özel kristal tuz koymuş olacaksınız.

Çankırı Tuz’un en önemli hedefi Türkiye’nin sofralık kaya tuzu ihtiyacının tamamına yakınını karşılayabilmektir. Tahmin ediyoruz ki kristal kaya tuzu alanında deneyimli ve dinamik ekibimiz sayesinde 2014 yılının başında en çok satış yapan ilk üç firma arasına gireceğimizi ümit ediyoruz. En azından bu hedefe ulaşmak için büyük bir çaba sarf edeceğiz.   

Bütün amaçlarımızın üzerinde ki en temel hedefimiz ise müşterilerimizin en çok tükettiği gıdalardan birisi olan sofralık tuzu, en doğal haliyle tüketmesini sağlamak ve doğal olarak ihtiyaç duyduğu tuz çeşidine kolayca ulaşabilmesini sağlayabilmektir.

Bir önceki blog yazımız olan “Çankırı tuzu faydaları ve kullanımı” başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Yazımız doğal şekle sipariş edeceğiniz Çankırı tuzu faydaları ile ilgili kapsamlı bilgi içermektedir.