Toptan Kaya Tuzu Satışının Adresi

Çankırı tuzu satış ve online sipariş sitesi cankirituz.com, satışlarını sadece perakende olarak değil toptan olarak da yapmaktadır. Toptan kaya tuzu satışının adresi cankirituz.com sitesinden sadece Çankırı kristal kaya tuzu çeşitlerini değil yeryüzünde bulunan tüm doğal tuz çeşitlerini hem perakende hem de toptan olarak temin edebilirsiniz.

Sanıldığının aksine toptan tuz talebinde bulunan müşterilerimiz sadece satıcı değil nihai tüketici de olabilmektedir. Çünkü doğal kaya tuzu ve kristal tuz çeşitleri diğer pek çok gıdadan farklı olarak tüketim ömrüne sahip değildir. Uygun koşullarda saklanması durumunda uzun yıllar kullanılabilecektir. Öte yandan toptan tuz fiyatları, perakende tuz fiyatlarına oranla çok daha ucuzdur. Bu nedenle tüketim amacıyla toptan olarak tuz alan müşterilerimiz fiyat avantajından yararlanmak amacıyla yüksek miktarda tuz temin edebilmektedir.

Ağırlıklı olarak Çankırı tuzu çeşitlerinin yer aldığı cankirituz.com’dan sadece toptan Çankırı kaya tuzu çeşitlerini değil Türkiye’nin diğer yörelerinden çıkarılan ve yeryüzünde yer alan tüm tuz çeşitlerini ilk doğallığıyla toptan olarak alabilirsiniz. Üstelik firmamız çuvalla ya da büyük paketlerle gönderim yapmamaktadır. Müşterilerimiz kaç kg ya da kaç ton tuz alırsa alsın firmamız Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliği ölçütlerine uygun olarak ambalajlamaktadır. Ayrıca bu ölçütlere bağlı kalmak koşuluyla talebe bağlı gramajlarda gönderim sağlanabilmektedir. Aşağıda hem toptan kaya tuzu çeşitlerinin ve toptan Çankırı tuzu çeşitlerinin fiyatları yer almaktadır.

Toptan Doğal Çankırı Tuzu Fiyatları

5 kg Çankırı doğal kaya tuzu             40,00 ₺

5 kg Çankırı sofrada öğütme tuzu      40,00 ₺

10 kg toz toptan Çankırı tuzu            65,00 ₺

10 kg Çankırı granül kaya tuzu          65,00 ₺

25 kg Çankırı Toptan Tuz                  150,00 ₺

25 kg Çankırı granül tuz                   150,00 ₺

50 kg Çankırı Toptan Kristal Tuz        275,00 ₺

50 Kg toptan sofrada öğütme tuzu    275,00 ₺

100 kg Çankırı toptan tuz                 495,00 ₺

100 kg toptan Çankırı granül tuz       495,00 ₺

toptan-cankiri-tuzu

Toptan Çankırı kaya tuzu satın almak ya da sipariş vermek için cankirituz.com/32-toptan-dogal-cankiri-tuzu bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Toptan Kaya Tuz Fiyatları                                          

5 Kg toz Kırşehir kaya tuzu               35,00 ₺

5 kg Kırşehir granül tuz                    35,00 ₺

10 kg toptan Kırşehir tuzu                50,00 ₺

10 kg granül Kırşehir tuzu                50,00 ₺

Nevşehir kristal tuz 5 Kg                  35,00 ₺

Nevşehir Kristal granül tuz 5 Kg        35,00 ₺

Toptan Nevşehir tuz 10 Kg               50,00 ₺

Granül Nevşehir tuzu 10 kg              50,00 ₺

toptan-kaya-tuzu

Toptan kaya tuzu almak için cankirituz.com/31-toptan-dogal-kaya-tuzu sayfasını ziyaret ederek sipariş oluşturabilirsiniz.

Yukarıda sitemizde listelenen toptan kaya tuz fiyatları belirtilmiştir. Daha yüksek miktarda kaya tuzu satın almadan önce firmamızdan özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere aldığınız toptan tuz miktarı ne olursa olsun firmamız tarafından Türk Gıda Kodeksi Tuz Tebliği kıstaslarına bağlı kalarak isteğe bağlı olarak belirtilen gramlarda paketlenmektedir.