Tuz ve Baharat Değirmeni

4 adet ürün var.

            Doğal Kaya tuzunu ve baharatları öğütmek için tuz ve baharat değirmeni kullanabilirsiniz. İnsan sağlığı göz önüne alınarak üretilen değirmenler, sofralarda tercih edilebilir. Ürünlerin kullanımı oldukça pratiktir. Değirmenlerde incelik ya da kalınlık ayarı yapılması mümkün olabilir. Kolay bir şekilde öğütme işlemini gerçekleştirebili...

            Doğal Kaya tuzunu ve baharatları öğütmek için tuz ve baharat değirmeni kullanabilirsiniz. İnsan sağlığı göz önüne alınarak üretilen değirmenler, sofralarda tercih edilebilir. Ürünlerin kullanımı oldukça pratiktir. Değirmenlerde incelik ya da kalınlık ayarı yapılması mümkün olabilir. Kolay bir şekilde öğütme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretildiklerinden paslanma yapmazlar. Ayrıca değirmende koruyucu kapak kısmı da mevcuttur.

            Doğal tuz ve baharat kullanımı günümüzde son derece yaygındır. Bu nedenle genelde tuz ya da baharatların sofrada öğütülmesi tercih edilir. Basit bir çevirme işlemiyle büyük taneli tuz, küçük taneli hale getirilebilir. Yemeklerin üzerine istenilen ölçüde kolayca serpilebilir. Öğütülmüş tuz, hem tat olarak hem de sağlık açısından tercih sebebidir. Değirmen ile baharat ve tuzunuzu rahatlıkla öğütebilirsiniz.

Devamı
Daha fazla
Showing 1 - 4 of 4 items